Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz Nedir?

Bölgesel incelmede onaylı bir sistem olan ve Soğuk Lipoliz olarak da bilinen Lipofreeze uygulaması, düşük sıcaklıktaki vakum özelliği ile yağ hücrelerinin dondurularak yok edilmesini sağlayan bir yöntemdir. Kavitasyon ve radyofrekans özelliklerini bünyesinde bulundurması daha etkili sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Hangi Bölgelere Yapılır?

Alt karın, sırt, bacak, kol ve basen bölgerinde soğuk lipoliz işlemi yapılabilmektedir.

Soğuk Lipoliz Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Uygulama ile beraber uygulama yapılan bölgede bölgesel incelme meydana gelmektedir. Ayrıca soğuk lipoliz işleminin ağrı azaltıcı ve selülit giderici etkileri de bulunmaktadır. Uygulama ile vücut hatlarında olumlu yönde yeniden şekillenme sağlanmakta olup her yaştan kadın ve erkeğe uygulanabilmektedir.

Soğuk Lipoliz Uygulamasının Aşamaları ve Süresi Nedir?

Bir bölgeye uygulanan seans 45 dakika sürmektedir. Seans aralıkları en az 1 aydır.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Kimler İçin Sakıncalıdır?

Soğuk Lipoliz uygulaması, hamilelere, kanser hastalarına, uygulama bölgesinde aktif yarası bulunanlara, kan dolaşımı ve sinir sistemi bozukluğu olanlara uygulanmamaktadır.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Öncesinde ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Uygulama sonrası, yağ dokusunda parçalanma olduğundan ve bunların vücuttan atılması gerektiğinden bol miktarda su tüketilmelidir.

Soğuk Lipoliz Uygulamasının Yan Etkileri Nelerdir?

Soğuk Lipoliz uygulamasının bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. İşlem sonrası uygulama yapılmış bölgede kızarıklık, uyuşma, morarma ve kaşıntı oluşabilmekte olup bu durum kısa bir süre içerisinde kendiliğinden geçmektedir.

 

BRC ESTELİFE

Bilgi ve Randevu İçin Bizlere Ulaşın

Randevu Oluştur