PH Formula

Cildinin parlak, temiz ve lekesiz olması herkesin isteğidir. Birçok dış etken sebebi ile cildimiz yıpranır, parlaklığını ve elastikliğini kaybeder. 

Bunun sonucu olarak da kırışıklıklar, lekeler, izler oluşur. Cildimizi en çok etkileyen ve zarar veren etkenlerin başında güneş gelir. Güneş ışınları cildimize fazlasıyla zarar verir, kolajen kaybıyla da fazla kurur. Bu cilt kuruması ile cildimizde ince çizgiler, kırışıklıklar oluşur. 

Bir başka cilt sorunu da akne ve akne izleridir. Akneler cildimizde kalıcı hasar bırakır. Akne ve akne izleri tedavi edilmezse, uzun vadede kalıcı lekelere dönüşür ve cildimizin pürüzsüzlüğü kaybolur. Tüm bu etkenler sonucunda cildimiz daha cansız ve daha yaşlı görünür.

 PH Formula cildimizdeki kırışıklıkların ve çizgilerin onarılmasında, cilt yenilenmesinde büyük başarı gösteren bir tedavi yöntemidir. PH Formula sayesinde cilt dokusu tazelenir, lekelerin tedavisi ile cildiniz daha pürüzsüz bir görüntüye kavuşur. 

PH Formula aynı zamanda akne izleri ve kızarıklıklar gibi cilt sorunlarının tedavisinde de etkili olmaktadır. PH Formula kontrollü bir cilt tedavi yöntemi olmaktadır. Bu cilt bakım formülü ile ciltdeki kolajenler uyarılır ve cilt yenilenir. Ortalama olarak 4-6 seans sonrasında cildinizde gözle görülür bir fark oluşur.

PH Formula Nasıl Uygulanır?

Farkı Nedir?

 PH Formula cilt altına uygulanan bir tedavi yöntemidir. Tedavi öncesinde evde bakım ürünleri verilerek tedavi süreci başlanır. Öncesinde bakım uygulamasının başlaması, cildin peeling’ e alışması için çok önemlidir. Bu sayede uygulama yapıldığı zaman cilt artık sürece adapte olmuş oluyor. Daha sonra PH Formula uygulamasına başlanır.

 PH Formula diğer ürünlerden farklı olarak çok detaylı hazırlanmış ve anlık etki gösteren bir bakım yöntemidir. Cildin altına su enjekte ederek cildin yenilenmesini temizlenmesini sağlar. Cilt altında bulunan zararlı maddelerin ve toksinler su sayesinde ve etken maddeler sayesinde atılmasına sebep olur. Sonuç olarak da daha temiz ve berrak bir cilde kavuşursunuz. 

 Uygulama sonrasında sonuçları net bir şekilde görebilirsiniz. Her seans sonrasında çekilen fotoğrafların karşılaştırılması ile cildinizin nasıl değişikliğe uğradığını görebilirsiniz. Tedavi seanslarından sonra, tedavi uygulanan kişilere evde bakıma devam etmeleri için devam ürünleri veriliyor. Bu sayede de tedavinin kalıcı olması ve cildin aynı şekilde kalması sağlanıyor.

BRC ESTELİFE

Bilgi ve Randevu İçin Bizlere Ulaşın

Randevu Oluştur