İpek Kirpik Uygulaması Nedir?

İpek kirpik nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere, ipekten imal edilmiş ipek kirpikler, seyrek kirpiklere sahip, kirpikleri dökülen ve takma kirpikler ile uğraşmak istemeyen kadınlar tarafından oldukça talep gören bir uygulamadır. Kirpikleri ince, seyrek, açık renk ve düz olan kişilerde, daha belirgin ve dolgun kirpiklere sahip olmak için ipek kirpik tercih etmektedirler. İpek kirpik uygulamasının son dönemde oldukça popüler olmasının başlıca sebeplerinden birisi uzun süre rimel sürmeye ihtiyaç duymadan, kirpiklerinizin dolgun ve uzun gözükmesidir. İpek kirpikler, takma kirpiklere göre daha estetik ve esnek bir yapıya sahiptir.

İpek kirpik uygulaması nasıl yapılır?

İpek kirpik uygulaması, tüm kirpiklere tek tek yapıştırılarak uygulanmaktadır. İpek kirpik uygulaması basit ve kolay bir işlemdir ve uygulanması yaklaşık 1-2 saat sürmektedir.

İpek kirpik uygulamaları işinde uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Brc Estelife olarak ipek kirpik uygulamalarında uzman ekibimize güvenebilirsiniz. İpek kirpik uygulamalarında alerjen etkilerden kaçınmak için organik ve hipo alerjik yapıştırıcılar kullanılmaktadır. Fakat yine de gözleri hassas olan ve alerjisi olan kişilerde ipek kirpik uygulaması yapılmadan önce bir gün süreyle deneme amaçlı kirpik takılır.

İpek kirpik kalıcı değildir. Belirli bir süre sonra yapıştırılan ipek kirpikler dökülmeye başlar ve ipek kirpik uygulaması yapılan kişinin kendi kirpikleri ortaya çıkar. Yaptırdığınız ipek kirpik uygulamasının daha uzun kullanım imkanı sağlaması için kirpiklerinize sürekli bakım yapmanız gerekmektedir. Böylece ipek kirpiklerinizi uzun süreli kullanım imkanı bulabilirsiniz. İpek kirpik uygulaması yaptıranlar deniz, havuz, sauna ve hamam gibi alanlarda bulunabilirler ve kullanabilirler.

İpek Kirpik Nasıl Çıkartılır?

İpek kirpiklerinizi çıkartmanız gerekiyorsa, mutlaka uzmanından yardım almanız gerekmektedir. Ev ortamında yapılacak bir ipek kirpik çıkartması işleminde, kişi kendi doğal kirpiklerine zarar vererek dökülmelerine neden olabilir. İpek kirpikler, yapıştırma işlemi olduğu için, özel solüsyonlar ile temizlenerek çıkartılırlar.

İpek Kirpiğin Fiyatı Nedir?

İpek kirpik uygulaması hakkında fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Brc Estelife olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.                  

BRC ESTELİFE

Bilgi ve Randevu İçin Bizlere Ulaşın

Randevu Oluştur