Gıdı Lipoliz

 

Çene ve çene altı bölgesinde oluşan sarkma ve yağ birikimine gıdı lipoliz ile son vermek mümkün. Gıdı bölgesinde oluşan yağ toplanması ve sarkmalar kişiyi olduğundan yaşlı ve kilolu göstermektedir.

Yüz ovalinin bozulmasına sebep olan bu estetik problemi FDA onaylı ve patentli sistemlerimiz ile çözüyoruz.

Gıdı lipolizin zararı var mı?

Gıdı lipoliz işlemi cilt yüzeyine zarar vermemekte ve sadece yağ hücrelerini hedef almaktadır. Cilt yüzeyine zarar vermeden sadece yağ hücrelerini hedef alan sistem, hücre zarlarının bütünlüklerinin bozulmasına neden olan bir süreci tetikliyor. Genellikle 1 seansta etkili sonuçlar alınabilmektedir. Seans yaklaşık olarak 45 dakika sürüyor.

İşlem nasıl etki gösteriyor?

Lazer ışınları yağ hücrelerini tahrip ederek parçalıyor. Bağ dokusu ve kolajenler parçalanarak yeni bağ ve kolajen oluşumuna zemin hazırlar. Eriyen yağ kana karışır ve vücuttan idrar yolu ile atılır.

Gıdı lipoliz acılı bir işlem mi?

Lazer ışınlarının ısısından korumak için uygulama yapılacak bölge lokal anestezik jel yardımı ile uyuşturulur. Cerrahi bir işlem yani herhangi bir kesi, dikiş vb. olmaması nedeniyle günlük hayata aynı gün dönülebilir. Gıdı lipoliz sonrası hafif kızarıklık, şişlik gibi durumlar dışında herhangi bir istenmeyen komplikasyon oluşmaz. Birkaç gün bandaj kullanılır. Cilt çok kısa sürede iyileşir ve istenilen görünüme kısa sürede kavuşulur.

Lazer Lipoliz ile Gıdı Estetiğinin Avantajları Nelerdir?

  • Cerrahi işlem olmaması, iyileşme süresinin kısa olmasını sağlar
  • Cildi sıkılaştırır.
  • Bandaj süresi kısadır.
  • Küçük alanlara bile uygulanabilen bir sistemdir.
  • Komplikasyon riski yoktur

 

BRC ESTELİFE

Bilgi ve Randevu İçin Bizlere Ulaşın

Randevu Oluştur