Bloglar

Mikropigmentasyon Nedir?

Mikropigmentasyon işlemi doğal, ciltle uyum sağlayan mineral renklerin tek kullanımlık mikro iğnelerle deri altına yerleştirilmesidir. Medikal kozmetik kapsamında gerçekleştirilen bu işlem, katkısız doğal pigmentler aracılığıyla vücuttaki herhangi bir bölgeye uygulanabiliyor.

Özel Anlarınızda Profesyonel Makyajla Kusursuz Görünün

Mezuniyet, söz, nişan, kına, düğün ve benzeri tüm özel günler

Cildimizin Bakıma İhtiyaç Duymasının Sebebi Nedir?

Sivilce, akne ve siyah nokta gibi problemlerden uzak, ışıldayan ve genç görünen bir cilde sahip olmak için yapılması gereken en doğru uygulama cilt bakımıdır.

Nedir Bu İğneli Epilasyon?

Elektrik akımı kullanılarak, iğne yardımı ile tüy köklerinin yakılmasına, iğneli epilasyon denir. İğneli epilasyon uzun vadede çok büyük avantajlara sahiptir.

Botoks ve Dolgu Nedir?

Genç ve güzel görünmek için başvurulan yöntemlerden birisi de botoks ve dolgu uygulamalarıdır. Botoks ve dolgu işlemi cerrahi bir uygulama değillerdir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Kıl yapısındaki melanin olarak adlandırılan ve kıla rengini veren pigmentin, lazer epilasyon sayesinde aniden ve yüksek ısıya maruz kalması sonucu hasara uğratılmasına lazer epilasyon denir.Kıl kök hücresindeki melanin miktarı arttıkça, kıldaki koyuluk daha fazla olur. 

İpek Kirpik Uygulaması Nedir?

İpek kirpik nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere, ipekten imal edilmiş ipek kirpikler, seyrek kirpiklere sahip, kirpikleri dökülen ve takma kirpikler ile uğraşmak istemeyen kadınlar tarafından oldukça talep gören bir uygulamadır. Kirpikleri ince, seyrek, açık renk ve düz olan kişilerde, daha belirgin ve dolgun kirpiklere sahip olmak için ipek kirpik tercih etmektedirler. 

Randevu Oluştur